دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

  • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

فرش نقره ای طلاکوب

فرش نقره ای طلاکوب یکی از طرح های فرش نقره ای می باشد که با گل ها و شاخ و برگ طلایی طراحی شده . فرش نقره ای یک رنگ خنثی می باشد که با گل های طلایی از خنثی بودن و یک دست بودن درآمده . در این فرش از رنگ های کمرنگ و بیشتر خنثی استفاده شده است .

در کنار فرش نقره ای طلاکوب می توانید از مبل های با دسته طلایی و پارچه خنثی استفاده کنید . مبل های تیره یا با طیف رنگی بالاتر از نقره ای میتواند به فضای دلنشین تر کمک کند . مبل طوسی میتواند بهترین گزینه در کنار فرش نقره ای طلاکوب باشد .

یکی از ویژگی های فرش نقره ای طلاکوب این است که مناسب فضاهای کوچک است . پس برای منازل کوچک و جهیزیه عروس بسیار مفید می باشد .

رنگ طلایی در فرش نقره ای طلاکوب کمک می کند دکوراسیونی شیک و جذاب داشته باشید .

از رنگ های دیگری که در آن رنگ طلایی به کار رفته است فرش متالیک طلاکوب و فرش نقره ای طلاکوب را می شود نام برد . فرش های سرمه ای و متالیک از نقره ای به مراتب پر رنگ تر می باشند . این دو فرش بیشتر برای فضاهای بزرگ کاربرد دارند .

در ضمن شما می توانید فرش نقره ای ساده با گل های شاد و زیبا را در دسته بندی فرش های نقره ای ببینید

فرش نقره ای طلاکوب

قیمت فرش نقره ای طلاکوب کاشان

قیمت فرش ماشینی سرمه ای طلاکوب به عواملی همچون شانه و تراکم  ، سایز و نوع بافت بستگی دارد . مجموعه فرش و گلیم مهرزاد با محصولات متنوعی که دارد همواره به دنبال جلب نظر و سلیقه های متفاوت خریداران فرش کاشان بوده تا دوستداران فرش ماشینی ، با خیال راحت بتوانند گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب داشته باشند . به همین دلیل همه افراد با هر سلیقه و با هر توان مالی می توانند به راحتی فرش مورد نظر خود را پیدا کنند و برای خرید فرش ماشینی دغدغه ای نداشته باشند.