دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

  • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

فرش سرمه ای طلاکوب

فرش سرمه ای طلاکوب یکی از طرح های فرش سرمه ای می باشد که با گل ها و شاخ و برگ طلایی طراحی شده . این امر باعث می شود فرش جلوه زیباتری پیدا کند . این طراحی در سال های اخیر به بازار آمده و مشتری های خاص خود را نیز دارد .

در کنار فرش سرمه ای طلاکوب می توانید از مبل های با دسته طلایی و پارچه خنثی استفاده کنید . به خاطر داشته باشید که فرش سرمه ای طلاکوب برای مکان های کوچک مناسب نیست . زیرا فرش سرمه ای طلاکوب تیره است و فضا را کوچکتر نشان می دهد .

رنگ طلایی در فرش سرمه ای کمک می کند دکوراسیونی شیک و جذاب داشته باشید . اما عملا دست شما را برای چیدمان های متفاوت کوتاه می کند .

سعی کنید رنگ کف پوش زیر فرش سرمه ای طلاکوب به نحوی باشد که فرش زیبایی خود را نشان دهد

از رنگ های دیگری که در آن رنگ طلایی به کار رفته است فرش نقره ای طلاکوب و فرش متالیک طلاکوب را می شود نام برد

در ضمن شما می توانید فرش سرمه ای ساده با گل های شاد و زیبا را در دسته بندی فرش های سرمه ای ببینید

فرش سرمه ای طلاکوب

قیمت فرش سرمه ای طلاکوب کاشان

قیمت فرش ماشینی سرمه ای طلاکوب به عواملی همچون شانه و تراکم  ، سایز و نوع بافت بستگی دارد . مجموعه فرش و گلیم مهرزاد با محصولات متنوعی که دارد همواره به دنبال جلب نظر و سلیقه های متفاوت خریداران فرش کاشان بوده تا دوستداران فرش ماشینی ، با خیال راحت بتوانند گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب داشته باشند . به همین دلیل همه افراد با هر سلیقه و با هر توان مالی می توانند به راحتی فرش مورد نظر خود را پیدا کنند و برای خرید فرش ماشینی دغدغه ای نداشته باشند.