دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

  • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

فرش متالیک طلاکوب

فرش متالیک طلاکوب یکی از طرح های فرش متالیک می باشد که با گل ها و شاخ و برگ طلایی طراحی شده . فرش متالیک طلاکوب از فرش سرمه ای روشن تر می باشد و باعث می شود میطی مدرنتر داشته باشید . این امر باعث می شود فرش جلوه زیباتری پیدا کند .

در کنار فرش متالیک طلاکوب می توانید از مبل های با دسته طلایی و پارچه خنثی استفاده کنید . مبل طوسی به راتی با این فرش ست می شود . این فرش چرک تاب است و به راتی کثیفی را نشان نمی دهد .

به خاطر داشته باشید که فرش متالیک طلاکوب برای مکان های کوچک مناسب نیست . زیرا فرش متالیک طلاکوب تیره است و فضا را کوچکتر نشان می دهد .

رنگ طلایی در فرش متالیک کمک می کند دکوراسیونی شیک و جذاب داشته باشید .

از رنگ های دیگری که در آن رنگ طلایی به کار رفته است فرش سرمه ای طلاکوب و فرش نقره ای طلاکوب را می شود نام برد . فرش سرمه ای تیره تر از متالیک می باشد و مناسب فضاهای بزرگ است . اما در طرف مقابل فرش نقره ای طلاکوب برای تمامی فضا ها مورد استفاده قرار می گیرد

در ضمن شما می توانید فرش متالیک ساده با گل های شاد و زیبا را در دسته بندی فرش های متالیک ببینید

فرش متالیک طلاکوب

قیمت فرش متالیک طلاکوب کاشان

قیمت فرش ماشینی متالیک طلاکوب به عواملی همچون شانه و تراکم  ، سایز و نوع بافت بستگی دارد . مجموعه فرش و گلیم مهرزاد با محصولات متنوعی که دارد همواره به دنبال جلب نظر و سلیقه های متفاوت خریداران فرش کاشان بوده تا دوستداران فرش ماشینی ، با خیال راحت بتوانند گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب داشته باشند . به همین دلیل همه افراد با هر سلیقه و با هر توان مالی می توانند به راحتی فرش مورد نظر خود را پیدا کنند و برای خرید فرش ماشینی دغدغه ای نداشته باشند.