دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

قیمت فرش 320 شانه

قیمت فرش 320 شانه کاشان به موارد زیادی بستگی دارد . اما بهتر است ابتدا ببینیم فرش 320 شانه چیست ؟

فرش 320 شانه کمترین شانه بافت در بین محصولات نساجی را دارد . 320 شانه یعنی در هر متر عرض از فرش فقط 320 ریشه بافته شده است . این فرش ها به صورت فرش فانتزی و یا گلیم بافته می شوند . زیرا با شانه و تراکم پایینی که دارند ، قادر نیستند ریز نقشی فرش را نمایان کنند .

فرش های 320 شانه ارزان ترین فرش های بازار هستند . این فرش ها بیشتر مناسب آشپزخانه ، راهرو و اتاق هستند .

قیمت فرش 320 شانه کاشان به مواردی همچون ابعاد فرش ، جنس نخ ، دستگاه بافت و وزن فرش بستگی دارد . خدمات ارائه شده در کنار فروش فرش 320 شانه نیز در قیمت فرش بستگی دارد . مثلا ارسال رایگان و تضمین قیمت 

قیمت فرش 320 شانه

ابعاد فرش 320 شانه کاشان

این مدل فرش در محصولات فانتزی و گلیم ماشینی به کار می رود . بنابراین مصرف قالیچه این محصولات بیشتر می باشد . اما این فرش ها تا 12 متری و گاهی تا عرض 4 متر برای گلیم ماشینی مورد استفاده قرار می گیرند .

 • قیمت قالیچه 320 شانه کاشان

قیمت قالیچه بسته به سایزی که دارند تعیین می شوند . قاعدتا برای گلیم از رویه پله ای 30 در 70 تا پادری و قالیچه تولید می شود . حتی تا عرض 4 متر هم میتوانید این محصولات را سفارش بدهید . بنا بر این بهتر است قیمت فرش 320 شانه را به متر مربع بیان کنیم . در گلیم های معمولی قیمت از متری 150000 تومان آغاز می شود . این قیمت 320 شانه برای فرش های فانتزی تا متری 250000 تومان هم می باشد .

اگر قصد  دارید تا سایزی دلخواه سفارش بدهید حتما با ما مشورت کنید . این مشاوره به صورت رایگان خواهد بود .

قیمت فرش 320 شانه بر اساس جنس نخ

فرش و گلیم 320 شانه اغلب با نخ های پلی استر بافته می شود . اگر نخ اکرلیک در این فرش ها بافته شود قیمت بسیار بالایی بر می دارد . باید این را بدانیم که این فرش های 320 شانه ارزان ترین فرش های ماشینی هستند . پس بهتر است این ارزانی را با نخ های پلی استر محقق کنیم .

این که نخ فرش های 320 شانه پلی استر است دلیل بر بی کیفیت بودن فرش نیست . البته گاهی شیطنت هایی اعمال می شود . پس برای یک خرید مطمئن پیشنهاد می شود فرش کاشان را از فروشگاه های معتبر بخرید تا از کیفیت نخ اطمینان کامل را داشته باشد .

تاثیر دستگاه بافت فرش بر قیمت فرش 320 شانه

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت فرش 320 شانه دستگاه تولیدی آن است . گلیم ماشینی را می توان با دستگاه تکسیما بافت . این گلیم ها قیمت بسیار ارزانتری دارند . از طرفی کیفیت بافت نامطلوبی هم دارند . ولی گلیم ماشینی بافته شده در مجموعه فرش و گلیم مهرزاد از دستگاه های پیشرفته می باشد .

دستگاه گلیم آلفا 400 شونهر آلمان و دستگاه HCI  وندویل بلژیک تولید کننده گلیم های فرش مهرزاد هستند .

برای اطمینان از خرید گلیم 320 شانه اصلی حتما با افرادی مطمئن در ارتباط باشید .

بنابراین دریافتیم که اگر قیمت فرش 320 شانه پایین باشد ممکن است با دستگاهی نا مرغوب بافته شده باشد .

قیمت فرش 320 شانه بر اساس وزن

یکی دیگر از نکاتی که در خرید فرش ماشینی کاشان باید به آن دقت کنید ، وزن آن است . هرچه وزن فرش 320 شانه بالاتر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت . زیرا در گلیم و فرش وزن بالا مقدار بیشتری مواد اولیه به کار رفته است . وزن بالا برای فرش تاثیر مستقیمی در کیفیت و ماندگاری فرش دارد . فرش 320 شانه باید از 1 کیلو و سیصد گرم برای هر متر مربع بیشتر باشد .

اگر قیمت فرش 320 شانه پایین و یا بالاست ممکن است بستگی به وزن آن داشته باشد .

قیمت فرش 320 شانه بر اساس رنگ فرش

رنگ فرش نیز تاثیر زیادی بر قیمت فرش 320 شانه ندارد . مهم کیفیت نخی است که با آن فرش بافته می شود . اما رنگ نخ در فرش تاثیر زیادی بر زیبایی فرش دارد . از زیبا ترین رنگ ها برای فرش میتوان به موارد زیر اشاره کرد

ما به شما پیشنهاد میکنیم تا فرش های 500 شانه ، 700 شانه و 1000 شانه را ببینید . این فرش ها می توانند خواسته شما را برآورده نمایند

در مجموعه فرش و گلیم مهرزاد همراه ما باشید