دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

قیمت فرش 700 شانه

قیمت فرش 700 شانه کاشان به موارد زیادی بستگی دارد . اما بهتر است ابتدا ببینیم فرش 700 شانه چیست ؟

فرش 700 شانه یکی از پر فروشترین فرش های ماشینی کاشان است و این فرش نرمی و لطافت بالایی دارد . از ویژگی های این فرش ماشینی میتوان به طول خاب زیاد ریشه های فرش اشاره کرد .

از آنجایی که فرش 700 شانه علاقه مندان زیادی دارد ، این فرش در رنگ های مختلف تولید و بافت می شود .

قیمت فرش 700 شانه کاشان به مواردی همچون ابعاد فرش ، جنس نخ ، دستگاه بافت و وزن فرش بستگی دارد . خدمات ارائه شده در کنار فروش فرش 700 شانه نیز در قیمت فرش بستگی دارد . مثلا ارسال رایگان و تضمین قیمت

قیمت فرش 700 شانه

ابعاد فرش 700 شانه کاشان

فرش استاندارد 700 شانه در سه سایز اصلی بافته می شود .

 • قیمت فرش 12 متری 700 شانه

فرش 12 متری یا همان 3 متر در 4 متر بزرگترین فرش 700 می باشد . سایز 12 متری فرش یکی از بهترین انتخاب ها است . زیرا تمام طرح فرش و نقش و نگار آن کامل می باشد . قیمت فرش 12 متری 700 شانه گل برجسته از 6 میلیون تومان شروع می شود . ممکن از بسته به خصوصیات دیگر فرش این قیمت تا 9 میلیون هم افزایش داشته باشد 

 • قیمت فرش 9 متری 700 شانه

فرش 9 متری یا همان 2.5 متر در 3.5 متر یک فرش استاندارد متوسط است . قیمت فرش 9 متری 700 شانه گل برجسته از 4 میلیون تومان آغاز می شود . اگر فرشی با قیمت بالاتر دیدید شرایط و خصوصیات خاص آن را جویا شوید .

 • قیمت فرش 6 متری 700 شانه

فرش 6 متری یا همان 2 متر در 3 متر یک فرش کوچک می باشد . قیمت فرش 6 متری از 3 میلیون تومان شروع می شود .

اگر قصد دارید چند فرش در یک اتاق بیندازید بهتر است فرشی انتخاب کنید که حاشیه هم رنگ فرش داشته باشد . این نحوه چیدمان باعث می شود فضای بزرگتری را داشته باشید .

 

 بعد از فرش های استاندارد به قالیچه های فرش 700 شانه می رسیم

 • قیمت قالیچه 700 شانه کاشان

قیمت قالیچه بسته به سایزی که دارند تعیین می شوند . پر فروش ترین ابعاد قالیچه برای فرش 700 شانه ، سایز 4 متری ( 2.25*1.5 ) و یک و نیم متری (1.5*1 ) می باشد . قیمت قالیچه 700 شانه گل برجسته به ازای هر متر مربع 500000 تومان می باشد .

قیمت فرش 700 شانه بر اساس جنس نخ

اغلب فرش های 700 شانه بر اساس جنس نخ آکرلیک هیت ست شده بافته می شوند . این نخ یک بافتی ایده آل و نرم را از خود بروز می دهد . قیمت فرش 700 شانه با نخ آکرلیک از 8 میلیون تومان برا ی 12 متری شروع می شود .

فرش های 700 شانه با نخ ورژن نیز بافته می شود . نخ ورژن لطافت نخ آکرلیک را ندارد و قیمت پایینتری را نیز دارد . طول عمر این فرش از فرش های آکرلیک کمتر می باشد . قیمت فرش 700 شانه ورژن از 5 میلیون برای فرش 12 متری شروع می شود .

اخیرا مشاهده می شود که فرش 700 شانه را با نخ پلی استر bcf نیز می بافند . این کار باعث می شود فرش بسیار نرمی داشته باشید . اما جنس این نخ مقاومت بالایی ندارد و طول عمر کمی هم دارد . با این حال این فرش قیمت بسیار مناسبی نیز دارد .

پیشنهاد می شود فرش کاشان را از فروشگاه های معتبر بخرید تا از کیفیت نخ اطمینان کامل را داشته باشد .

تاثیر دستگاه بافت فرش بر قیمت فرش 700 شانه

اغلب فرش های 700 شانه با دستگاه های به روز و با تراکم 2550 بافته می شوند . یکی از این دستگاه ها تولید شرکت شونهر آلمان است . فرشی که با این دستگاه بافته می شود استاندارد ترین فرش بازار است .

اما گاهی دستگاه های 500  شانه را ارتقا می دهند و فرش طرح 700 شانه می بافند . کیفیت و قیمت این فرش ها کمی پایین تر از فرش های اصلی می باشد .

برای اطمینان از خرید فرش 700 شانه اصلی حتما با افرادی مطمئن در ارتباط باشید .

بنابراین دریافتیم که اگر قیمت فرش 700 شانه پایین باشد ممکن است با دستگاهی تبدیلی بافته شده باشد .

قیمت فرش 700 شانه بر اساس وزن

یکی دیگر از نکاتی که در خرید فرش ماشینی کاشان باید به آن دقت کنید ، وزن آن است . هرچه وزن فرش 700 شانه بالاتر باشد قیمت بیشتری نیز خواهد داشت . وزن بالا برای فرش تاثیر مستقیمی در کیفیت و ماندگاری فرش دارد . فرش 700 شانه باید از 36 کیلو برای فرش 12 متری بیشتر باشد .

اگر قیمت فرش 700 شانه پایین و یا بالاست ممکن است بستگی به وزن آن داشته باشد .

قیمت فرش 700 شانه گل برجسته کاشان

برجستگی در فرش تاثیری در قیمت ندارد . شما بنا به سلیقه خود می توانید فرش 700 شانه ساده و یا فرش 700 شانه گل برجسته را انتخاب کنید

 

قیمت فرش 700 شانه بر اساس رنگ فرش

رنگ فرش نیز تاثیر زیادی بر قیمت فرش 700 شانه ندارد . مهم کیفیت نخی است که با آن فرش بافته می شود . اما رنگ نخ در فرش تاثیر زیادی بر زیبایی فرش دارد . از زیبا ترین رنگ ها برای فرش میتوان به موارد زیر اشاره کرد

اگر فرشی متفاوت میخواهید حتما مجموعه فرش های 1200 شانه را هم ببینید 

با ما همراه باشید در مجموعه فرش و گلیم مهرزاد