ارسال رایگان فرش درب منزل

امروزه خرید اینترنتی در تمامی جوامع امری عادی و معقول است . یکی از معضلات خرید اینترنتی از فروشگاه های آنلاین ، ارسال کالا می باشد . ارسال محصول به دو بخش هزینه ارسال و محل تحویل تقسیم می شود . هزینه ارسال در ایران کمی بالا رفته است و این می تواند مشتری را ناراضی کند . اما با شیوه ارسال رایگان و تحویل درب منزل می توان این نارضایتی را حل کرد .

ارسال رایگان فرش درب منزل شما

ارسال رایگان فرش درب منزل

خرید فرش می تواند به صورت حضوری از فروشگاه های سطح شهر و یا از فروشگاه های آنلاین فروش فرش صورت بگیرد .  مشتریان فروشگاه فرش و گلیم مهرزاد از سراسر ایران می باشند که به صورت اینترنتی و آنلاین از ما خرید می کنند . بعد از خرید فرش از فروشگاه ما ، نحوه ارسال بسیار مهم می باشد . زیرا ممکن است دغدغه هایی برای مشتریان عزیز پیش بیاید .

دغدغه های ارسال فرش به سراسر ایران :

هزینه ارسال فرش چقدر است  :

یکی از مهمترین دغدغه ها برای خریداران فرش ماشینی کاشان ، هزینه ارسال آن است . گاهی این هزینه تا دویست هزار تومان برای هر تخته می رسد . خب یکی از دلایل خرید از فروشگاه های اینترنتی ، قیمت های مناسب آنان است . پس با وجود هزینه بالا برای ارسال فرش ، این قیمت تفاوت چندانی نخواهد داشت .

ما در مجموعه فرش و گلیم مهرزاد تمام ارسال ها را از پادری تا فرش 12 متری را بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای ارسال خواهیم کرد .

کمترین مبلغ سفارش برای ارسال رایگان چقدر است ؟

شاهد هستیم که بعضی از فروشگاه های فرش برای ارسال رایگان خود شرط حداقل مبلغ خرید می گذارند . به عنوان مثال می گویند برای سفارشات بالای پنج میلیون تومان ارسال رایگان است .

اما ما در مجموعه فرش مهرزاد تمامی ارسال های فرش را بدون قید شرط مبلغ سفارش ارسال می کنیم . یعنی سفارش حتی یک تخته پادری نیز بدون هزینه ارسال خواهد بود .

نحوه ارسال فرش :

دغدغه بعدی نحوه ارسال می باشد . گاهی میبینیم که فرش ها با باربری ارسال می شوند . این کار باعث سه مشکل می شود .

  • ممکن است باربری در شهر شما شعبه نداشته باشد .

این امر باعث می شود که هزینه مازادی برای ارسال به شما تحمیل شود . زیرا یک کرایه نیز بابت حمل فرش از باربری تا منزل شما باید پرداخت شود .

  • امکان پرداخت درب منزل:

یکی از ویژگی های خرید اینترنتی ، پرداخت درب منزل می باشد . اگر ارسال فرش از طریق باربری صورت گیرد ، این مهم فراهم نخواهد شد .

  • گم شدن فرش و خرابی فرش در حین ارسال .

اکثر باربری ها بیمه ای مناسب در برابر فرش ندارند . ممکن است فرش در هنگام ارسال خراب و یا مفقود شود . پروسه پرداخت بیمه ن ممکن و یا بسیار دشوار است .

  • مدت زمان ارسال فرش ماشینی :

گاهی ممکن است برابری ها تنها یک روز در هفته به منطقه ای که شما در آن زندگی میکنید ارسال داشته باشند . این باعث می شود که فرش دیرتر به دست شما برسد .

  • امکان رهگیری مرسوله :

در باربری ها باید با تماس های مکرر فرش خود را پیگیری کنید . این امر بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود .

بنابراین ما در مجموعه فرش مهرزاد ارسال ها را از طریق پست تیپاکس انجام می دهیم . این کار مزیت های زیادی دارد .

مزیت های ارسال فرش از طریق تیپاکس :

  • در اکثر شهر های ایران شعبه دارد .
  • امکان پرداخت درب منزل وجود دارد .
  • بیمه ارسال دارد .
  • در کمترین زمان ارسال می شود .
  • امکان رهگیری مرسوله به صورت آنلاین
ارسال فرش رایگان درب منزل

ویدئویی از معرفی نحوه ارسال رایگان فرش

خرید اینترنتی همراه با تحویل رایگان فرش درب منزل

بنابر این توضیح دادیم که تمام سفارش های فرش با هر مبلغ سفارشی به صورت رایگان ارسال خواهد شد . ارسال ها از طریق تیپاکس می باشد . دلایل نقطه قوت این کار هم بیمه کالا و ارسال سریع می توان دانست .

بنابر این با خیال آسوده به خرید فرش خود از مجموعه فرش و گلیم مهرزاد اقدام کنید .

خب بدیهی است که رسالت ما در مجموعه فرش مهرزاد ، راحتی و آسودگی شماست . به گونه ای که تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا بهترین خرید فرش ماشینی را داشته باشید . ارسال رایگان فرش درب منزل شما کوچکترین خدمتی است که می توانیم در جهت رفاه شما انجام دهیم .

آیا امکان رهگیری فرش وجود دارد ؟

بله . شما میتوانید با کدی که در لحظه ارسال برای شما پیامک می شود ، فرش خود را به صورت آنلاین رهگیری کنید .

توسط در 2ام خرداد, 1400 منتشر شددسته‌بندی: سرویس های فرش مهرزاددیدگاه‌ها برای ارسال رایگان فرش درب منزل بسته هستند

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه