خرید اقساطی فرش با وام لندو

این روزها با افزایش قیمت کالاهای اساسی، خرید بسیاری از محصولات برای بسیاری از ما سخت و دور از دسترس شده است. بالاخص وقتی با کالایی ارزشمند مانند فرش ماشینی مواجه هستیم، این دغدغه دوچندان می شود.

به همین دلیل و در راستای فراهم آوردن شرایطی مناسب و ایده آل برای مشتریان عزیز فرش مهرزاد، ما اقدام به ایجاد شرایط خرید فرش اقساطی نمودیم.

مزایای خرید اقساطی فرش

امکان خرید تا سقف ۲۰ میلیون تومانبدون چک و ضامنعدم اخذ جریمه دیرکردفرایند کاملا آنلاینارسال رایگان به سراسر کشورکسب امتیاز خوش حسابی در پرداخت اقساط

نگران نباشید ...!!

اگه در مراحل ثبت نام مشکل داشتی و یا نتونستی انجامش بدی ، بسیاری از مراحل رو به جای شما انجام میدیم .

آموزش مراحل دریافت اعتبار

فروش اقساطی فرش 2

در صفحه بعد مبلغ تسویه و نوع ضمانت را تایید میکنید

فروش اقساطی فرش 4
فروش اقساطی فرش 5

در صفحه بعد اطلاعات شما رو میخواهد که باید به درستی وارد کنید

فروش اقساطی فرش 6

در صفحه بعد سفارش شما ثبت می شود و تا 20 روز فرصت دارید مدارک خود را بارگزاری کنید

فروش اقساطی فرش 7

مدارک مورد نیاز جهت بارگزاری :

  • تصویر پشت و روی کارت ملی جدید / کارت ملی قدیمی به همراه رسید تعویض
  • تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه
  • یکی از مدارک سکونتی زیر (فقط یکی از این دو مورد کافی است):
   • سند ملکی به نام متقاضی
   • اجاره‌نامه (اجاره‌نامه رسمی با کد رهگیری یا اجاره‌نامه غیر رسمی به صورت دست‌نویس [با سربرگ و مهر املاک] یا اجاره‌نامه با تاریخ منقضی به صورت پشت‌نویس در صورتی که امضای پشت و روی سند یکسان باشد)

نکته 1: در صورتی که با پدر و مادر خود زندگی می‌کنید، به جز یکی از مدارک سکونتی بالا، یکی از قبوض آب، برق یا گاز هم الزامی است.

نکته 2: در صورتی که سند/اجاره نامه به نام همسرتان است، به جز یکی از مدارک سکونتی بالا، صفحه تاهل شناسنامه خود را نیز باید بارگذاری کنید.

2 تایید اولیه

بعد از ثبت درخواست، منتظر تماس از سمت شرکت لندو بمانید. کارشناسان لندو حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از ثبت درخواست، با شما تماس گرفته و از شما درخواست می‌کنند که تصویر مدارک مورد نیاز برای ضمانت را به صورت آنلاین ارسال کنید. عدم ارسال مدارک تا مهلت تعیین‌ شده پس از ثبت درخواست، باعث حذف درخواست شما به صورت خودکار خواهد شد.

در مرحله بعد مامور : تحویل کپی یکی از مدارک شغلی زیر به مأمور ارسال لندو (فقط یکی از این سه مورد کافی است):

 • پرینت گردش حساب ۳ ماه آخر با مهر و امضای شعبه (صفحه اول)
 • فیش حقوقی
 • گواهی اشتغال به‌کار

لطفا به نکات زیر توجه کنید:

 • اگر وام معوقه و یا چک برگشتی داشته باشید، درخواست شما در اعتبارسنجی لغو خواهد شد.
 • در رابطه با وضعیت خدمت سربازی آقایان داشتن هرگونه معافیت از خدمت سربازی از جمله معافیت تحصیلی یا کارت پایان خدمت کافی است.

3 اعتبارسنجی

بعد از ارسال تصویر مدارک، اطلاعات شما حداکثر تا 72 ساعت کاری، مورد بررسی و اعتبارسنجی قرار می‌گیرد. در صورت تایید مدارک، درخواست شما به واحد تامین اعتبار فرستاده و ثبت نهایی می‌شود.

4 اعلام تاریخ ارائه اعتبار

پس از ثبت درخواست و تأیید اعتبارسنجی، مأمور ارسال لندو به آدرس شما مراجعه می‌کند تا قرارداد و سفته را امضا کنید و سایر مدارک لازم را تحویل دهید (زمان مراجعه مأمور ارسال از قبل با شما هماهنگ خواهد شد). در ادامه مدارک شما برای بانک ارسال می‌شود. بعد از تأیید بانک، کارشناسان لندو با شما تماس می‌گیرند و شما می‌توانید بعد از پرداخت قسط اول، یک کد اعتبار خرید اقساطی مربوط به فروشگاه مقصد را در پروفایلتان دریافت کنید.

مدارک مورد نیاز برای ارائه به مامور لندو  (فقط یکی از این سه مورد کافی است):

 • پرینت گردش حساب ۳ ماه آخر با مهر و امضای شعبه (صفحه اول)
 • فیش حقوقی
 • گواهی اشتغال به‌کار

سوالات متداول در مورد اعتبارات

خیر. تمامی مراحل خرید فرش اقساطی از افتتاح حساب بانک آینده تا درخواست وام و انتخاب و خرید فرش، همگی به صورت آنلاین انجام می پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری شما به فروشگاه دکترفرش وجود ندارد.

بله، برای دریافت اعتبار از لندو هیچ نیازی به چک و ضامن نیست و دریافت اعتبار فقط از طریق ارائه سفته انجام می‌شود.

در صورتی که شرایط ارائه چک ضمانت برای شما فراهم نیست، می‌توانید با ارائه سفته اقدام به ثبت درخواست اعتبار کنید. نیازی نیست که شما سفته را تهیه کنید. لندو سفته را برای شما تهیه کرده و شما می‌توانید فقط هزینه سفته را بپردازید. لندو سفته‌ها را به صورت تکمیل‌شده و قرارداد را برای دریافت امضا با پیک به آدرس شما ارسال می‌کند.

ذکر این نکته ضروری است که سقف تسهیلاتی که بانک آینده برای خرید اقساطی فرش از دکترفرش در نظر گرفته است، 20 میلیون تومان است. اگر خرید شما از دکترفرش بیشتر از 20 میلیون تومان شد، می توانید مابقی را به صورت نقدی پرداخت کنید. بدین شکل که مثلا اگر سبد خرید شما به 25 میلیون تومان رسید، کد تخفیف 20 میلیون تومانی که در اختیار دارید را در دکترفرش وارد می کنید و 5 میلیون تومان باقی مانده را به صورت اینترنتی پرداخت می نمایید.

در ضمن این شرایط فراهم است که توسط چند نفر اعتبار بگیرید . فقط کافیست چند کد ایجاد کنید

در این صورت مابقی مبلغ در کیف پول شما ذخیره می شود و میتوانید از ان برای خرید دیگر محصولات استفاده کنید و یا اینکه درخواست برداشت وجه داشتخه باشید که با کسر 9 درصد مالیات ، مابقی مبلغ به حساب بانکی شما واریز می شود .

خیر. تمامی مراحل خرید اقساطی فرش، به صورت آنلاین انجام می پذیرد . شما برای هیچ یک از مراحل نیازی به مراجعه حضوری به هیچ جایی را نخواهید داشت.

پرداخت اقساط فقط به صورت آنلاین و از طریق پروفایل کاربری انجام می‌شود.

نکته: در صورت تاخیر در پرداخت اقساط از روش‌های پیامکی، ایمیلی و تلفنی مساله را با شما درمیان می‌گذاریم.

ما جریمه دیرکرد دریافت نمی‌کنیم اما به ازای هر روز تاخیر، نمره اعتبار شما کاهش پیدا می‌کند که این مساله روی سقف خریدهای بعدی شما از لندو تاثیرگذار است. در صورتی که نمره اعتبار شما کمتر از پنجاه شود، امکان ثبت درخواست جدید در لندو برای شما وجود نخواهد داشت.

در صورت دیرکرد بیشتر از یک ماه، مراتب به واحد حقوقی لندو اطلاع داده شده و از طریق قرارداد و مدارک ضمانت دریافتی (سفته یا چک) از مشتری، پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

هزینه سفته به صورت ثابت 15 هزار تومان است و شما هزینه آن را همراه با قسط اول پرداخت می‌کنید.

طبق بند ‍۱۰ قرارداد، سفته‌ها باطل شده و از درجه اعتبار ساقط می‌شود.

خسارت‌های ناشی از پیگیری و وصول مطالبات برای ما هزینه‌هایی دارد که این هزینه‌ها با دریافت سفته به میزان بیشتر از مبلغ کل اقساط پوشش داده می‌شوند.

شما می توانید با پرداخت زودتر از موعد، نمره اعتبار خود را افزایش داده و از مزایای نمره اعتبار بالا در خریدهای بعدی استفاده کنید.

به منظور اطلاع از شرایط تسویه زودتر از موعد و تغییرات میزان بازپرداخت اعتبار دریافت شده می‌توانید با پشتیبانی لندو در ارتباط باشید و درخواست خود را مطرح کنید:

تلفن:021-91012979
ایمیل پیگیری درخواست:support@lendo.ir
ساعت پاسخگویی:شنبه تا چهارشنبه (۱۸ – ۹)
روزهای پنجشنبه (۱۴ – ۹)

لندو در ارائه اعتبار با بانک آینده همکاری می‌کند. سود وام بانک آینده مطابق با قوانین بانک مرکزی و با نرخ ۱۸ درصد محاسبه می‌شود. همچنین اقساط پرداختی شما شامل نرخ سود وام به اضافه کارمزد لندو است.

 خیر، در صورتی که بعد از اعتبارسنجی نهایی از درخواست خود منصرف شده باشید، امکان لغو درخواست وجود ندارد.

درصورتی که نیاز به مشاوره دارید حتما با ما تماس بگیرید

خدمتگزار همیشگی شما هستیم

09129682858

توسط در 1ام اردیبهشت, 1401 منتشر شددسته‌بندی: سرویس های فرش مهرزادبدون دیدگاه

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه