دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

قالیچه 80*80

قالیچه گرد یک هارمونی خاصی به دکوراسیون می دهد . قالیچه 80*80 از جمله قالیچه هایی است که به صورت گرد و مربع تولید می شود . این قالیچه را به عنوان پادری نیز می توانید استفاده کنید . این قالیچه ها بیشتر به صورت گلیم ماشینی بافته می شود .

قیمت قالیچه 80 در 80 بستگی به عوامل زیادی بستگی دارد . اما شما برای خرید یک قالیچه با کیفیت و زیبا حتما از مراکز مطمئن اقدام به خرید کنید . زیرا گاهی دیده شده است که محصولات نا مرغوب به اسم قالیچه های با کیفیت جایگزین شده اند .

در ادامه می خواهیم با شما مواردی را ببینیم که در قیمت قالیچه 80 در 80 مهم هستند . اگر سوالی داشته باشید حتما با مشاوران مجموعه فرش و گلیم مهرزاد در ارتباط باشید .

قیمت قالیچه هشتاد در هشتاد

قیمت قالیچه ماشینی 80*80

این ابعاد برای قالیچه زیاد بزرگ نیست . بنابراین قیمت بالایی نیز ندارند . برای مثال قیمت قالیچه هشتاد در هشتاد گلیم حدود صد هزار تومان می باشد . این قیمت در مقابل اجناس مصرفی منزل بسیار ارزان است . اما باید به خاطر داشته باشید که قیمت این قالیچه برای 1200 شانه بسیار بالاتر خواهد بود . زیرا این ابعاد غیر استاندارد برای فرش می باشد . بنابراین هزینه طراحی و بافت بالا خواهد بود .

بنابراین دریافتیم که قیمت قالیچه 700 شانه و 1200 شانه برای ابعاد 80 در 80 بالا در میاید . پیشنهاد میشود فقط در صورتی که نیاز شدید به این سایز داشتید خرید نمایید .

اما برای مکان هایی که قالیچه 80*80 گلیم ماشینی لازم داشتید با خیال آسوده خرید نمایید .

قالیچه 80*80 گرد بخرم یا مربع ؟

فروش کدام یک بیشتر است ؟ قالیچه 80*80 گرد یا مربع ؟ پیشنهاد ما قالیچه گرد می باشد  .  این ابعاد در شکل ظاهری گرد زیبا تر می باشند . البته سعی کنید طرح های بدون ترنج را انتخاب کنید . قالیچه افشان می تواند در این ابعاد بهتر باشد .

فرش و قالیچه دایره فروش بیشتری دارند . اما باید دکوراسیون خاص خود را داشته باشند . زیرا اگر فضای منزل مناسب پذیرش قالیچه گرد نباشد باعث دل زدگی می شود .  در موارد خاص می توانید از قالیچه مربع هم در منزل خود استفاده کنید . فرش کاشان هر دو طرح این ابعاد را تولید می کنید .

دایره یا گرد بودن قالیچه 80*80 تاثیری در قیمت دارد ؟

خیر . دایره و مربع بودن قالیچه 80*80 تاثیری بر قیمت قالیچه ندارد .  گاهی ممکن است برای بافت قالیچه هشتاد سانتی هزینه طراحی از شما دریافت شود . این امر بستگی به موجود بودن طرح دارد .

مزیت خرید اینترنتی قالیچه 80*80 از فروشگاه فرش مهرزاد

 • خرید فرش بدون واسطه از کارخانه
 • قیمت پایینتر نسبت به بازار
 • طرح های متنوع
 • کیفیت بالا و تضمین شده
 • سایز های متنوع و بنا به درخواست شما
 • ارسال رایگان به سراسر ایران
 • پرداخت پس از دریافت فرش درب منزل
 • مشاوره رایگان

خرید قالیچه 80*80 ماشینی با قیمت ارزان

همانطور که اشاره کردیم ابعاد قالیچه هشتاد در هشتاد استاندارد نیست . بنابراین هزینه طراحی از شما گرفته می شود . همین امر باعث می شود قیمت قالیچه برای شما بسیار گران شود .

اما پیشنهاد ما برای شما خرید قالیچه هشتاد سانتی گلیم ماشینی می باشد . این قالیچه را می توانید در راه رو ها و پا گرد ها استفاده کنید . حتی به عنوان پادری نیز می تواند استفاده شود .

قیمت قالیچه 320 شانه بسیار پایین است . قالیچه 320 شانه همان گلیم ماشینی می باشد  . با خرید قالیچه 80*80 گلیم ماشینی تنها حدود صد تا دویست هزار تومان هزینه خواهید کرد . ابعاد دیگری از همان نقشه را نیز می توانید برای ست کردن انتخاب کنید .