دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

قالیچه 1.5*1.5

معمولا در کنار فرشی که خریداری می کنید ممکن است قالیچه ای را لازم داشته باشید . این صفحه درمورد قالیچه 1.5*1.5 صحبت می کنیم .  قیمت قالیچه 1.5*1.5 متری به عوامل زیادی بستگی دارد. جنس نخ بافته شده و شانه و تراکم قالیچه 1.5*1.5 مهمترین عوامل در باره قیمت هستند .

قیمت قالیچه ماشینی 1.5*1.5

تاثیر گذار ترین مورد در باره قیمت قالیچه 1.5*1.5 شانه و تراکم و نوع بافت است .  با افزایش شانه قالیچه تعداد گره های بافت قالیچه بیشتر می شود. در نتیجه ظاهر قالیچه زیبا تر می شود.  در نتیجه هرچه شانه  و تراکم قالیچه 1.5*1.5 ماشینی بیشتر باشد قیمت بالاتری خواهد داشت .

قیمت قالیچه یک و نیم دریک و نیم  1200 شانه تراکم 3600

قیمت قالیچه 1.5*1.5 هزار و دویست شانه از 1.5 میلیون تومان آغاز و تا 2.5 میلیون هم ارائه می شود . این قالیچه به صورت دایره و مربع تولید می شود . قالیچه 1200 شانه 1.5*1.5 میتواند در کنار سایر فرش های اتاق شما پهن شود .  اگر فرش 1200 شانه ای را خریداری کرده اید و به دنبال قالیچه آن هستید باید بگویم که تمام طرح های فرش 1200 شانه دارای قالیچه هستند . پس نگران نباشید .

قیمت قالیچه 1.5*1.5 هفتصد شانه تراکم 2550

قیمت قالیچه 1.5*1.5 متری 700 شانه کاشان نیز بستگی به جنس نخ آن دارد . قالیچه های بافته شده با تراکم 2550 و شانه 700 نرمی و لطافت زیادی دارند . قیمت قالیچه 2.25*1.5 برای 700 شانه از یک میلیون تا دو میلیون تومان متغیر است .

قیمت قالیچه 1.5*1.5 متری گلیم 320 شانه

رسیدیم به بخش جذاب این سایز .قالیچه گلیم 320 شانه ارزان ترین قیمت را دارا هستند . این قالیچه ها در بسیاری از فضاهای منزل کاربرد دارند . اگر برای آشپزخانه فرشی مناسب و ارزان قیمت می خواهید حتما از قالیچه 1.5*1.5 گلیم استفاده کنید . قیمت قالیچه 1.5*1.5 متری گلیم ماشینی از چهارصد هزار تومان آغاز می شود .

قیمت قالیچه یک و نیم در یک و نیم

قالیچه 1.5*1.5 گرد بخرم یا مربع ؟

فروش کدام یک بیشتر است ؟ قالیچه 1.5*1.5 گرد یا مربع ؟ خب باید بگوییم که استاندارد و طرح فرش روی ابعاد مستطیل است . اگر فرش و یا قالیچه ای با طول و عرض برابر باشند بهتر است به جای مربع ، از دایره آن استفاده کرد .

فرش و قالیچه دایره فروش بیشتری دارند . اما باید دکوراسیون خاص خود را داشته باشند . زیرا اگر فضای منزل مناسب پذیرش قالیچه گرد نباشد باعث دل زدگی می شود .

دایره یا گرد بودن قالیچه 1.5*1.5 تاثیری در قیمت دارد ؟

خیر . دایره و مربع بودن قالیچه 1.5*1.5 تاثیری بر قیمت قالیچه ندارد . ولی باید بدانید که با خرید قالیچه دایره از مساحت کمتری از فرش را بر خوردار خواهید بود .

استفاده از قالیچه 1.5*1.5 در  دکوراسیون

 • استفاده از قالیچه 1.5*1.5 برای پذیرایی :

پیشنهاد ما برای استفاده از این قالیچه به صورت گرد است . بهتر است برای پذیرایی از رنگ های خنثی برای این نوع قالیچه استفاده کنید . مبل هار ا به دور یک قالیچه گرد 1.5*1.5 بچینید و میزی را روی قالیچه قرار دهید . بهتر است مبل ها از فرش کمی روشن تر باشند . زیبایی قالیچه گرد 1.5*1.5 در پذیرایی بی نظیر است .

برای پذیرایی می توانید از قالیچه 1200 شانه و 700 شانه 1.5*1.5 استفاده کنید . این قالیچه ها قیمت متعادلی دارند و عمر زیادی دارند . بنابر این می توانید بدون افت کیفیت از این نوع قالیچه ها استفاده کنید .

 • استفاده از قالیچه 1.5*1.5 برای آشپزخانه

آشپزخانه یکی از مکان هایی از منزل است که احتمال کثیف شدن فرش زیاد است . بنابراین باید فرشی بیندازید که سبک و قابل شستشو باشد . مجموعه فرش و گلیم مهرزاد پیشنهاد میکند که برای آشپزخانه از گلیم استفاده کنید .

گلیم ماشینی 1.5*1.5 برای آشپزخانه می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . این گلیم ماشینی اگر به صورت مربع باشد بسیار مناسب تر می باشد

 • استفاده از قالیچه 1.5*1.5 برای اتاق خواب

اگر جوان هستید و اتاق خواب خود را دوست دارید حتما از قالیچه های فانتزی استفاده کنید . قالیچه فانتزی 1.5*1.5 به صورت مربع یا دایره متناسب با دکوراسیون را انتخاب کنید . از فرش فانتزی پرز بلند نیز می توانید استفاده کنید . قیمت قالیچه 1.5*1.5 فانتزی زیاد نیست . پس دغدغه خرید این قالیچه را نداشته باشید .

از دیگر قالیچه های گرد میتوان از سایز های زیر نام برد

مزیت خرید اینترنتی قالیچه 1.5*1.5 از فروشگاه فرش مهرزاد

 • خرید بدون واسطه از کارخانه
 • قیمت پایینتر نسبت به بازار
 • طرح های متنوع
 • کیفیت بالا و تضمین شده
 • سایز های متنوع و بنا به درخواست شما
 • ارسال رایگان به سراسر ایران
 • پرداخت پس از دریافت فرش درب منزل
 • مشاوره رایگان

خرید قالیچه 1.5*1.5 ماشینی با قیمت ارزان

بنابراین نتیجه میگیریم قیمت قالیچه 1.5*1.5 به مواردی مثل شانه و تراکم و جنس نخ بافت بستگی دارد . این قالیچه به دو صورت مربع و دایره تولید می شود . اگر قالیچه ای ارزان میخواهید حتما قالیچه فانتزی یا گلیم ماشینی را انتخاب کنید . برای انتخاب بهترین قالیچه 1.5*1.5 می توانید با مشاورین مجموعه فرش و گلیم  مهرزاد در ارتباط باشید .

این را به خاطر داشته باشید که قیمت فرش و قالیچه به موارد و نکته های ریز دیگری هم ارتباط دارد . بنابراین خرید قالیچه را از مجموعه های معتبر انجام دهید