دسته‌بندی محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

نوع بافت

ترتیب بر اساس:

فیلتر محصولات
اعمال فیلتر

دسته محصولات

رنگ زمینه

ابعاد

 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی
 • مشاهده رنگبندی و سایز بندی

روپله ای 70*30

کوچکترین سایز روپله ای 70*30 می باشد . یک کف پوش کوچک سی سانتی متری در هفتاد سانت برای راه پله ها می باشد . اگر پله ای بزرگ دارید این ابعاد از رو پله ای مناسب شما نمی باشد . روپله ای 30*70 مناسب پله هایی با عرض هفتاد تا نود سانتی متر هستند .

داشتن یک منزل زیبا خواسته تمامی ما است و راه پله ها هم جزئی از محل زندگی ما هستند . زیبایی پله ها نیز تاثیر زیادی بر دکوراسیون منزل ما دارد . داشتن یک رویه پله ای مناسب و شیک این امر را سهولت می بخشد .

اینکه شما از کناره برای راه رو و راه پله ها استفاده کنید امری انتخابی است . اما ما در این مقاله به شما می گوییم که استفاده از روپله ای 70*30 بهتر است یا کناره های برش خورده .

در این سایز کوچک به جای قیمت مناسب به فکر کیفیت مناسب باشید . به این خاطر که خواهی نخواهی قیمت روپله ای 70 سانتی مبلغ زیادی نمی شود . بنابراین بهتر است کیفیت مد نظر شما باشد .

قیمت روپله ای 30 در 70

قیمت روپله ای 70*30 چند است ؟

روپله ای سی در هفتاد قیمت بسیار پایینی دارد . زیرا 21 سانتی متر مربع جمع مساحت این کار می باشد . بنابراین کوچکترین اندازه ای که تولید می کنیم همین روپله ای 70*30 می باشد . همین امر باعث می شود که قیمت روپله ای هفتاد سانتی بسیار ارزان تر از بقیه محصولات نساجی باشد . با این حال عوامل متفاوتی بر قیمت گذاری این محصول دخالت دارند .

 • نوع بافت روپله ای 70*30

 از مهمترین عوامل تعیین قیمت روپله ای  جنس و نوع بافت آن می باشد . به طور مثال روپله ای که توسط دستگاه فرش ماشینی بافته شده باشد قیمت بالاتری خواهد داشت . در حالی که روپله 70*30 گلیم ماشینی بسیار ارزانتر خواهند بود .

 • جنس نخ بافته شده در روپله ای 30*70

 برای خرید روپله ای به جنس نخ بافته شده در آن دقت کنید . اگر با نخ آکرلیک بافته شده باشد قیمت بالاتری خواهد داشت . از طرفی نخ پلی استر برای بافت روپله ای 70*30 باعث می شود قیمت پایینی داشته باشد .

این قیمت پایین دلیل بر کیفیت پایین نمی باشد . بلکه با توضیحاتی که داده شد نوع بافت ایجاب می کند که قیمت پایینتری داشته باشیم .

در کل قیمت روپله ای 70*30 چیزی در حدود سی تا هفتاد هزار تومان خواهد بود . این مبلغ برای یک تخته مبلغ کمی است . اما به خاطر داشته باشید که در یک منزل چند پله وجود دارد . این تعداد را در مبلغ ضرب کنید تا قیمت نهایی روپله ای 70*30 مشخص شود .

روپله های گلیم 70*30 توسط دستگاه های 320 شانه با کیفیت عالی بافته میشوند . قیمت گلیم 320 شانه کاشان بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد .

برای پله کناره استفاده کنیم یا روپله ای 70*30 ؟

اگر دوست دارید راه پله شما به طور کامل پر شود باید از محصولات برش خورده استفاده کنید . این کار معایب خاص خود را دارد . به عنوان مثال به دو نمونه زیر اشاره ی میکنیم :

 1. هزینه کناره برای راه پله ها زیاد می شود
 2. سنگ های زیبای پله دیگر نمایان نیستند

شما با خرید هر تخته روپله ای 70*30 مبلغ 21 سانتی متر از گلیم ماشینی و یا فرش را می پردازید . ( البته به علاوه هزینه های ریشه و زیگزاگ ) مثلا برای ده پله شما فقط معادل دو متر و ده سانت  پول می دهید . چیزی در حدود چهارصد هزار تومان .

حال اگر کل آن راه پله را بخواهید فرش کنید باید برای 7 تا 8 متر مربع پول پرداخت کنید . هر دو این ها را مقایسه کنید .

بنابر این پیشنهاد می شود با توجه به قیمت روپله ای 30*70 و کناره های برش خورده ، روپله ای را انتخاب کنید . به خاطر داشته باشید که این ابعاد از روپله ای فقط مناسب راه پله های کوچک می باشد . برای راه پله ای بزرگتر ، ابعاد دیگری تولید می شود .

 • ابعاد مختلف روپله ای به جز 70*30

همانطور که گفتیم روپله ای هفتاد سانتی کوچکترین سایز را دارد . اما ممکن است شما به ابعاد دیگری نیاز داشته باشید . در ادامه 3 سایز دیگر روپله ای را به شما معرفی میکنیم . اما اگر ابعاد شما در بین این موارد نبود نگران نباشید . با ما در ارتباط باشید تا سایز دلخواه شما را تولید کنیم .

طرح روپله ای سی در هفتاد

طرح ها در روپله ای 70*30 بسیار کوچک هستند . بنابراین به دنبال طرح بسیار واضح نباشید . اما با انتخاب صحیح نقشه می توانید این  نقص را جبران کنید . به عنوان مثال طرح های افشان و یا طرح هندسی می تواند گزینه خوبی برای انتخاب روپله ای باشد .

ممکن است شما بخواهید برای راه رو های کنار راه پله ها هم فرش یا گلیم ماشینی انتخاب کنید . بنابراین ممکن است انتخاب طرح و نقشه روپله ای کمی برای شما سخت باشد .

ما در مجموعه فرش و گلیم مهرزاد به شما کمک می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید . مشاوره رایگان را با ما تجربه نمایید .